CO MÓWIĄ NASI UCZNIOWIEReferencje

Przeczytaj, co mówią o nas inni.
https://perfectskills.edu.pl/wp-content/uploads/2022/09/inner_hero_10.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
REFERENCJE
Centrum Szkoleniowe MASTERLANG
Referencje - Szkoła językowa Perfekt Skills we Wrocławiu
CERTYFIKAT
10/KSS
Referencje2 - Szkoła językowa Perfekt Skills we Wrocławiu
REFERENCJE
ISPOL Sp. z o.o.
Referencje 3 - Szkoła językowa Perfekt Skills we Wrocławiu
REFERENCJE
Centrum Szkoleń i Innowacji
Referencje 4 - Szkoła językowa Perfekt Skills we Wrocławiu
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Opinie Google

⭐⭐⭐⭐⭐

Najlepsza nauczycielka ever. Monika jesteś moim Cave Explorer 😉

OPINIE GOOGLEIwona Kiczek

⭐⭐⭐⭐⭐

Świetne indywidualne podejscie do ucznia, naprawdę polecam

OPINIE GOOGLEAleksandra G

⭐⭐⭐⭐⭐

Polecam serdecznie 🙂 Pani Monika to naprawdę świetna nauczycielka. Lekcje z nią to sama przyjemność a sposób w jaki je prowadzi zaangażuje każdego. Profesjonalizm to jedno a poczucie humoru jakie panuje ba zajęciach sprawia ze odlicza się czas do kolejnego spotkania 🙂

OPINIE GOOGLEAlicja Stramska

⭐⭐⭐⭐⭐

Bardzo polecam, zajęcia prowadzone profesjonalnie, ciekawe ćwiczenia, dużo cierpliwości, dbanie o wymowę, absolutnie wszytko tak jak powinno być, no i wspaniała atmosfera.

OPINIE GOOGLEUlyana Marat

⭐⭐⭐⭐⭐

Lekcje z Moniką są różnorodne, tak pod kątem metodyki jak i pod kątem omawianych tematow. To nauczyciel, który bardzo chce znaleźć sposób, żeby nie tylko nauczyć języka, ale także go utrwalić i koniec końców, żeby uczeń rozmawiał po angielsku. Lekcje angielskiego z Monika stały się przyjemnym elementem mojego tygodnia, a poziom i językowa pewność siebie znacznie mi się poprawily.

OPINIE GOOGLEd pe

⭐⭐⭐⭐⭐

Jak na angielski to tylko w Perfect Skills! Wielokrotnie uczęszczałem do Pani Moniki na zajęcia i nigdy nie wyszedłem rozczarowany. Bardzo dobre i ciekawe ćwiczenia. Lekcje prowadzone dynamicznie i w pozytywnej atmosferze. Polecam!

OPINIE GOOGLEJarek Decowski

⭐⭐⭐⭐⭐

Polecam lekcję każdemu na każdym poziomie. Zakres metod, narzędzi i technik dydaktycznych jaki jest w ofercie przekroczy Twoje oczekiwania. Osobowość nauczyciela bedzie miłym dodatkiem i sprawi że nauka będzie lekka, łatwa i przyjemna. Byłem zainteresowany rozwojem języka biznesowego ponieważ na codzień pracuje po angielsku. Cel został osiagniety. Dzieki Monice rozwinąłem słownictwo, nabrałem biegłości i przede wszystkim pewności siebie. Dzieki Monika! Polecam Cie w 100%! Mam nadzieję, że do zobaczenia we wrześniu.

OPINIE GOOGLETomasz Olejniczak

⭐⭐⭐⭐⭐

Pani Monika przygotowywała moją córkę do egzaminu ósmoklasisty oraz do wstępnego egzaminu do liceum z programem IB-MYP – efekt : wszystko zaliczone bez większego problemu. Dzięki świetnemu podejściu Pani Moniki córka przełamała blokadę przed mówieniem. Gorąco polecam 🙂

OPINIE GOOGLEJolanta Klim

⭐⭐⭐⭐⭐

Nauka z Moniką to sama przyjemność. Pełen profesjonalizm i mile spędzony czas.

OPINIE GOOGLEPaulina Hamkało

⭐⭐⭐⭐⭐

Pełen profesjonalizm, duża wiedza a sposób jej przekazania przyjemny i łatwo przyswajalny. Na każde zajęcia czekam z niecierpliwością i cieszę że udało mi się znaleźć tak kompetentnego nauczyciela.

OPINIE GOOGLEMonika Grudzień

⭐⭐⭐⭐⭐

Na zajęcia z Moniką szlifuję mój angielski od prawie 2 lat. Wrażenia? Dokładnie tak powinna wyglądać nauka języka obcego! Humor i empatia Moniki oraz zachowany przy tym pełen profesjonalizm pozwalają przełamać blokadę przed mówieniem, co, jak powszechnie wiadomo, jest zmorą, każdego kto był beneficjentem nauki angielskiego w polskich placówkach oświatowych 😉 Polecam z czystym sumieniem!

OPINIE GOOGLEMalgorzata Kragewka

⭐⭐⭐⭐⭐

Gorąco polecam! Podpisuję się pod wszystkimi pozostawionymi opiniami. Dodam, że Monika świetnie potrafi przygotować do różnego rodzaju spotkań biznesowych, prezentacji, audytów. Small talk na kolacji z zagranicznym klientem też nie będzie dla Ciebie problemem 🙂

OPINIE GOOGLEAneta Kidoń

⭐⭐⭐⭐⭐

Wspaniałe zajęcia! Profesjonalizm, świetna energia i poczucie humoru sprawią, że nauka stanie się przyjemnością😁Gorąco polecam!

OPINIE GOOGLEJoanna Krupska

⭐⭐⭐⭐⭐

The best Teacher I’ve ever had!!! Excellent, unconventional, full of joy and positive energy 😉 (Przetłumaczone przez Google) Najlepszy nauczyciel, jakiego kiedykolwiek miałem!!! Znakomity, nietuzinkowy, pełen radości i pozytywnej energii 😉

OPINIE GOOGLEMałgorzata Kądzielska

⭐⭐⭐⭐⭐

Serdecznie polecam szkołę Perfect Skills! Przygodę z językiem zaczęłam wiele lat temu i kontynnuję do dziś. Dzięki profesjonalnemu podejsciu „teacherki” do studentów, nauka stała się dla mnie przyjemniscią a nie przykrym bowiązkiem. Dzięki Monia!

OPINIE GOOGLEBeata Flank

⭐⭐⭐⭐⭐

Polecam gorąco. Najlepszy nauczyciel angielskiego jakiego miałam. Pełen profesjonalizm i radość z nauki 😀 Taką opinię o Moni i jej szkole językowej zamieściłam dwa lata temu. I wiecie co….jestem jestem z Nią do dziś. Teraz wyjeżdżamy na jezykowe eskapady do miast Europy i trenujemy język na żywo. Polecam całym sercem.

OPINIE GOOGLEMonika Kozłowska-Święconek

⭐⭐⭐⭐⭐

Bodaj rok miałem przyjemność. Na zajęciach możecie liczyć na ogromne zaangażowanie, profesjonalizm, diablo inteligentny humor, świetną atmosferę oraz – okazjonalnie – poczucie winy jeśli nie przygotujecie pracy domowej😉 Warto!

OPINIE GOOGLEMariusz Zalejski

⭐⭐⭐⭐⭐

Wyjątkowy profesjonalizm oraz cierpliwość. Atmosfera powodująca, że zajęcia są przyjemnością. Miałem wielu nauczycieli Angielskiego w życiu ale dopiero tu ruszyłem z miejsca dzięki zaangażowaniu ze strony lektora. Dziękuję i polecam gorąco.

OPINIE GOOGLEPiotr Dobrzeniecki

⭐⭐⭐⭐⭐

Gorąco polecam. Pełen profesjonalizm, ciekawe zajęcia, duża dawka humoru dzięki czemu zajęcia są przyjemnością. Duża cierpliwość, wyrozumiałość i motywacja

OPINIE GOOGLEWro PIL

⭐⭐⭐⭐⭐

Super motywator z ogromna charyzma, wiedzą i cierpliwością 🤗 bardzo, bardzo polecam 👍👌nauka angielskiego stala sie bardziej przyjazna 😉

OPINIE GOOGLEJoanna Kochanek

⭐⭐⭐⭐⭐

Polecam w 100%. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i atmosfera 😉

OPINIE GOOGLEBeata Lament

⭐⭐⭐⭐⭐

Professional
Engaging
Righteous 🙂
Funny
Effective
Creative
Tip-top

All about Monika and lessons with her, just PERFECT 👌

OPINIE GOOGLEKat Ja

⭐⭐⭐⭐⭐

The best Teacher I’ve ever had!!!
Excellent, unconventional, full of joy and positive energy 😉

OPINIE GOOGLEMałgorzata Kądzielska

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://perfectskills.edu.pl/wp-content/uploads/2019/04/conatct_inner.png

Zapytaj o kursy

  bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
  Dane kontaktowe
  ul. Siostrzana 4, 53-029 Wrocław
  503 686 504
  Pon - Piąt: 8 - 20
  Newsletter