O MNIENauczanie jest moją prawdziwą pasją

https://perfectskills.edu.pl/wp-content/uploads/2019/04/hero_team.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://perfectskills.edu.pl/wp-content/uploads/2023/02/Monika-Kudlicka-l.jpg

ZAŁOŻYCIELKA, LEKTORKA

Witam serdecznie.
Nazywam się Monika Kudlicka i od blisko 10 lat prowadzę szkołę językową Perfect Skills, gdzie uczę języka angielskiego ogólnego, biznesowego i specjalistycznego. Prowadzę kursy in-company dostosowane stricte do potrzeb danej firmy oraz kursy ogólne: grupowe i indywidualne na każdym poziomie językowym.
Zapraszam Cię do mojej przestrzeni, gdzie możesz liczyć na profesjonalizm, otwartość i indywidualne podejście do Twoich szkoleniowych potrzeb.

Ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz studia podyplomowe w Akademii Pedagogicznej w Krakowie w zakresie nauczania języka angielskiego oraz szereg kursów i szkoleń metodycznych. Mam dwudziestoletnie doświadczenie w pracy nauczyciela, tysiące przeprowadzonych lekcji z każdą grupą wiekową, począwszy od uczniów szkoły podstawowej, poprzez liceum, studentów różnych uczelni, a skończywszy na dorosłych. Po wielu latach pracy w państwowych placówkach oświatowych zdecydowałam się założyć swoją własną szkołę, aby móc realizować autorskie pomysły i skupiać się na szkoleniach, bez zbędnej biurokracji.

Uczenie to moja pasja, a interakcja z drugim człowiekiem, obojętnie czy „na żywo”, czy poprzez łącza internetowe, zawsze jest okazją do wymiany pozytywnej energii

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Dane kontaktowe
ul. Siostrzana 4, 53-029 Wrocław
503 686 504
Pon - Piąt: 8 - 20
Newsletter